SEAP.ORG.PL

Członkowie zwyczajni

Lp.Nazwisko i imię członka
1.     Augustyniak Monika
2.     Banasiński Cezary
3.     Barczewska-Dziobek Agata
4.     Bąkowski Tomasz
5.     Bieś-Srokosz Paulina
6.     Bochentyn Adam
7.     Bojanowski Eugeniusz
8.     Bojar-Fiałkowski Tomasz
9.     Brakoniecki Dariusz
10.                   Budzisz Rafał
11.                   Celarek Krystyna
12.                   Chochowski Krzysztof
13.                   Cybulska Renata
14.                   Czech Ewa
15.                   Czerw Jarosław
16.                   Ćwiertniak Bolesław
17.                   Ćwiertniak Maciej
18.                   Dańczak Paweł
19.                   Dąbek Dorota
20.                   Dobaczewska Anna
21.                   Dobkowski Jarosław
22.                   Dolnicki Bogdan
23.                   Duniewska Zofia
24.                   Feret Elzbieta
25.                   Fundowicz Sławomir
26.                   Ganczar Małgorzata
27.                   Glejt-Uziębło Paulina
28.                   Godlewski Rafał
29.                   Haładyj Anna
30.                   Jaskuła Lidia
31.                   Jaworska-Dębska Barbara
32.                   Jaworski Jacek
33.                   Kamiński Łukasz
34.                   Kania Michał
35.                   Kasiński Michał
36.                   Kaźmierska-Patrzyczna Aneta
37.                   Kędzierski Konrad
38.                   Kiczka Karol
39.                   Kierzkowska Joanna
40.                   Kijowski Dariusz
41.                   Kisała Magdalena
42.                   Kisilowska Helena
43.                   Kledzik Przemysław
44.                   Kobylski Piotr
45.                   Korzeniowska-Polak Agnieszka
46.                   Kruk Emil
47.                   Kruś Maciej
48.                   Kurzyna-Chmiel Danuta
49.                   Lemańska Joanna
50.                   Lipowicz Irena
51.                   Łazutka-Gawęda Paulina
52.                   Łukaszuk Anna
53.                   Małecka-Łyszczek Magdalena
54.                   Mędrala-Natkaniec Małgorzata
55.                   Mędrzycki Radosław
56.                   Miaskowska-Daszkiewicz Katarzyna
57.                   Mikowski Łukasz
58.                   Mikowski Rafał
59.                   Miłosz Michał
60.                   Miruć Alina
61.                   Mituś Ambroży
62.                   Niczyporuk Janusz
63.                   Olejniczak-Szałowska Ewa
64.                   Oleksy-Piesik Izabela
65.                   Pachuca-Smulska Beata
66.                   Paczuski Ryszard
67.                   Pawłowska Agnieszka
68.                   Pawłowski Sławomir
69.                   Pelekh Maria
70.                   Pieprzny Stanisław
71.                   Pietrasz Piotr
72.                   Piotrowska Aldona
73.                   Powałowski Andrzej
74.                   Princ Marcin
75.                   Przeklasa Dorota
76.                   Pytlewska Mirosława
77.                   Rabiega-Przyłęcka Agnieszka
78.                   Rakoczy Bartosz
79.                   Sikorski Sebastian
80.                   Sitniewski Piotr
81.                   Sługocki Janusz
82.                   Smaga Marcin
83.                   Smarż Joanna
84.                   Solarz Piotr
85.                   Sosnowski Paweł
86.                   Stahl Małgorzata
87.                   Stefańska Leokadia
88.                   Stelmasiak Jerzy
89.                   Supernat Jerzy
90.                   Sypniewski Dominik
91.                   Szewczyk Ewa
92.                   Szewczyk Marek
93.                   Szmigiero Maciej
94.                   Szpor Grażyna
95.                   Szulc Piotr
96.                   Szyrski Mariusz
97.                   Śwital Paweł
98.                   Trzcińska Diana
99.                   Tubek Beata
100.               Tucholska Natalia
101.               Tykwińska-Rutkowska Dominika
102.               Ura Elżbieta
103.               Ważny Karol
104.               Wierzbowski Marek
105.               Wilbrandt-Gotowicz Martyna
106.               Wilczyński Przemysław
107.               Wilkowska-Kołakowska Dorota
108.               Wincenciak Mirosław
109.               Wojtyła Wojciech
110.               Woźniak Cezary
111.               Woźniak Marta
112.               Wrzosek Stanisław
113.               Wyporska-Frankiewicz Joanna
114.               Zdyb Marian
115.               Ziniewicz Monika
116.               Żelasko-Makowska Ewelina
117.               Żołnierczyk Ewa
118.               Żywicka Agnieszka

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close